Støtte-appen

Bli støttespiller og last ned Støtte-appen! - Aldri har det vært enklere å støtte klubben du bryr deg om.

Vi setter stor pris på alle våre medlemmer og er så takknemlige for den støtten vi mottar. Nå håper vi du griper muligheten til å gi din støtte digitalt gjennom den nyutviklede appen Støtte.

Appen gjør det mulig for alle som har Vipps gi et lite kronebeløp som går til klubben hver gang du bruker penger fra en valgt konto. I hvilken som helst butikk, helt automatisk! Det betyr at klubben får litt penger fra flere – jevnt og trutt. Og det beste av alt – du merker det så vidt. Men for oss betyr det all verden for å kunne gi deg og alle våre medlemmer det aller beste tilbudet.

Du finner klubben vår Volda NTN Taekwon-Do klubb enkelt i appen. Du bestemmer hvor mange kroner – f.eks. 2, 5 eller 10 – som du vil gi hver gang du betaler noe, og du kan endre beløp eller sette på pause når som helst.

Last ned Støtte-appen her: https://stotte.no/spre-budskapet

På forhånd TUSEN TAKK, det betyr enormt mye for både klubbens fremtid og alle medlemmene vi aktiviserer hver uke!